• Detail firmy

VISIBLE DESIGN, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby reklamní agentury. Zajišťujeme vysoce kvalitní digitální tisk, velkoformátový tisk, malonákladový tisk. Realizujeme billboardy, bannery, reklamní letáky, venkovní reklamu a další. Zabýváme se cíleným marketingem.

Adresa

Pražská 1696/35
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27993493
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura Cheb

Reklamní agentura Cheb nabízí komplexní reklamní služby, výrobu a tisk reklamy, billboardů, bannerů, velkoplošný tisk, malonákladový tisk letáků apod.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 219 057
E-mail: hamplova@visible-design.cz
WWW: www.visible-design.cz

Kontaktní osoba

Ing. Markéta Hamplová - Jednatel

Bc. Zdenka Krupicová

Další firmy v oboru

ARCADIA PRAHA, s.r.o.

Zabýváme se kompletní organizací eventových akcí na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme pořádání společenských akcí jako jsou koncerty, oslavy, večírky, sportovní akce. Věnujeme se realizaci charitativních kampaní. Spolupracujeme s mnoha významnými nadacemi. Připravujeme propagační akce na míru, firemní prezentace, road show, street promotion či spotřebitelskou soutěž.

DIVANA DESIGN - Ivana Rütel

Zaměřujeme se na Homestaging - profesionální úpravu interiérů nemovitostí za účelem prodeje. Realizujeme rekonstrukce a renovace interiérů.

P.P.H.U. KROLL Roman Kroll

PPHU Roman KROLL Kroll je výrobcem vitrín a informace výstavy. Máme potvrzení o bezúhonnosti pro firmy a mnoho dalších. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.