• Detail firmy

Vipam s.r.o.

Základní popis

Provádíme protiskluzové nátěry, protipožární nátěry, antikorozní nátěry, nátěry proti plísni, bezpečnostní značení a ostatní natěračské práce.

Adresa

Kudlovice 229
687 03 Kudlovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25561341
DIČ:  CZ25561341
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Speciální nátěry

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 352 323
E-mail: info@vipam.cz
WWW: vipam.cz

Kontaktní osoba

Ján Březina

Mobil: +420 725 352 323
E-mail: brezina@vipam.cz
Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Umělecké malířství - Martin Krutílek

Specializuji se na umělecké malířství vnitřních i vnějších prostor. Věnuji se také běžným malířským a natěračským pracem nejenom na Vsetínsku, ale v případě zájmu v rámci celé ČR.

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.