• Detail firmy

VIP GAS s.r.o.

Základní popis

E-shop nabízí plynové grily, topidla, teplomety, vařiče na pb i zemní plyn, hořáky. Maloobchod a velkoobchod se zkapalněnými ropnými plyny.

Adresa

Dělnická 883/46
735 64 Havířov - Suchá

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28622758

Výrobky, činnosti

Energetika

Kontaktní údaje

E-mail: eshop@vip-gas.cz
WWW: www.vipgas.cz

Kontaktní osoba

PŘEMYSL DVORSKÝ - Jednatel

Telefon: +420 737 543 545

VĚRA DVORSKÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v r. 1995, zapsána v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Činnost společnosti je plynofikace, montáže ÚT, rozvod vody, odpadů, kanalizace, zasklívání lodžií a balkónů systémem OPTIMI - KVADRO, systémem GLASA, THERMALUX. Dále pak montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel a centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.