• Detail firmy

Viola - zahradnické studio, s.r.o.

Základní popis

Provádíme návrhy a realizace zahrad. Zakládáme trávníky, travní koberce, jezírka, koupací jezírka a zídky. Závlahové systémy trávníků.

Adresa

Václavovická 213
739 34 Václavovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25860291
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme návrhy a realizace zahrad

Provádíme návrhy a realizace zahrad. Zakládáme trávníky, travní koberce, jezírka a zídky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 890 480
E-mail: info@violazahrady.cz
E-mail: kvetiny@violazahrady.cz
WWW: www.violazahrady.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Malík - Jednatel

Mobil: +420 603 481 685

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Lenka Horňáková

Zhotovíme vazbu květin dle Vašich přání a požadavků, aranžujeme květiny pro ženy, pro muže i pro děti. Vytváříme květinové dekorace na stůl, dveře i dekorace celých interiérů. Nabízíme široký výběr hrnkových květin, smuteční a svatební kytice. V nabídce máme i sezónní zboží - adventní věnce, vánoční a velikonoční výzdobu. Zabalíme dárky a dárkové koše a nově Vám květiny i dovezeme.

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.