• Detail firmy

VINSON GLAS s.r.o.

Základní popis

Výroba užitkových a reklamních předmětů ze skla, skleněné kosmetické pilníky. Technologie na přesné broušení hran u skla, porcelánu, plastů a pod.

Adresa

Zdeňka Fibicha 2577/6
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28713338
DIČ:  CZ28713338
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Skleněné pilníky,výroba

Kontaktní údaje

E-mail: info@vinsonglas.eu
WWW: vinsonglas.eu

Kontaktní osoba

Roman JIRMUS - Jednatel

Telefon: +420 608 905 095
E-mail: info@vinsonglas.eu
Další firmy v oboru

Skloservis STEGATO s.r.o.

Hlavním předmětem naší činností jsou sklenářské práce. Zabýváme se výrobou a prodejem izolačních dvojskel a bezpečnostních skel. Dále dodáváme skla kalená, technická, žáruvzdorná či drátoskla. Pro kompletní nabídku nás kontaktujte.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

JD AGENCY spol. s r.o. - výroba reklamy

Naše společnost působí na brněnském trhu reklamy již 20 let. Specializujeme se na polepy vozidel, výloh, budov. Věnujeme se velkoplošnému tisku, výrobě bannerů, světelných panelů, reklamních poutačů atd. Nabízíme grafické návrhy billboardů, vizitek, logotypů či corporate designu. Provádíme gravírování do různých materiálů, vyrábíme raznice. Kompletní činnost naleznete na našich webových stránkách.