• Detail firmy

Vínotip s.r.o.

Základní popis

Přímý dovoz a distribuce německých ryzlinků ze známé vinařské oblasti Mosela – Saar – Ruwer pro gastronomii a specializované vinotéky.

Adresa

Svojšovická 2877/34
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24831689

Výrobky, činnosti

Víno

Kontaktní údaje

WWW: www.vinotip.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Libor Neufus - Jednatel

Telefon: 605 236 812
Další firmy v oboru

EMDrinks

Zabýváme se velkoobchodním prodejem alkoholických i nealkoholických nápojů. Prodáváme rovněž exklusivní pastilky, extra virgin olivový olej a přírodní sirupy. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.