• Detail firmy

Vinotéka VVV Dagmar Rziepělová

Základní popis

Prodáváme vína. Nabízíme červená, bílá, růžová, archivní, ledová, slámová, sudová i šumivá vína, pozdní sběry, dárkové koše, čokolády.

Adresa

Václava Jiřikovského 163/19
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42764459

Výrobky, činnosti

Vína

Kontaktní údaje

Telefon: 777 000 766
WWW: www.vinoteka-3v.cz

Kontaktní osoba

Dagmar Rziepělová - Jednatel

Další firmy v oboru

H&L prodej

Zaměřujeme se na prodej kvalitních moravských vín z Vinařství B/V. Moravská vína dodáváme do hotelů, restaurací, na svatby, oslavy či plesy. Rovněž zajišťujeme dárkové sady pro obchodní partnery a zaměstnance. Ty mohou obsahovat různé druhy moravských vín, dárkové skleničky apod. Jsme dodavatelem hygienického programu - toaletní papír dvouvrstvý z recyklátu i celulózy.

Pivovar Lužiny, s.r.o.

Zabýváme se výrobou vlastního piva a provozujeme minipivovar. Nedílnou součástí výrobny je pivovarská restaurace, pivní bar a sezónní terasa, kde máte možnost si v létě vychutnat grilovaného masíčka či uzené klobásy. Poté Vás provedeme pivovarem, ukážeme výrobní proces a ochutnáte naše speciality. Snažíme se, aby si zákazníci pobyt u nás užili.

MARFIL TRADE CORPORATION CZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na internetový prodej francouzských, italských a portugalských vín, sýrů a delikates. Nabízíme vína z regionů Alsasko, Burgundsko, Champagne, Beaujolais a Provence. V nabídce naleznete vína bílá, červená, šumivá i růžová od větších i menších vinařů.