• Detail firmy

VÍNO ZLOMEK & VÁVRA s.r.o.

Základní popis

VÍNO ZLOMEK & VÁVRA s.r.o. je vinařství v jihovýchodní části Slovácké podoblasti v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. V malebné krajině Moravského Slovácka okresu Uherské Hradiště se zaměřujeme na výrobu špičkových vín a vysokou kvalitu.

Adresa

Boršice u Blatnice 300
687 63 Boršice u Blatnice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28286707
DIČ:  CZ28286707

Výrobky, činnosti

Nabídka degustací vín. Disponujeme sortimentem zahrnujícím suchá, sladká, polosuchá a polosladká vína. Zajištění občerstvení. Nabízíme pronájem prostor za účelem školení a seminářů. Provozujeme vinotéku, vinárnu a e-shop.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@vinozlomekvavra.cz
WWW: www.vinozlomekvavra.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Vávra

Mobil: +420 774 717 152
E-mail: obchod@vinozlomekvavra.cz
Další firmy v oboru

ORIONREAL, spol. s r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje moravského vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o.

Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem alkoholických a nealkoholických nápojů. Nabízíme široký sortiment alkoholu - rum, whisky, becherovka, brandy, koňak, likéry, tequilla, ovocné lihoviny, destiláty, víno, pivo. Dále máme v nabídce široký sortiment tabákových výrobků. Také prodáváme kávu, slané pečivo a cukrovinky.