• Detail firmy

Vino - Pro, s .r. o.

Základní popis

Nabízíme moravská vína a vína ze středoevropského regionu. Dodáváme jakostní a zemská vína z Moravy. Distribuujeme tokajská vína.

Adresa

Ukrajinská 1482/44
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27850382
DIČ:  CZ27850382
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import

Výrobky, činnosti

Dodavatel vína Ostrava.

Dodáváme vína ze středoevropského regionu. Ostravský dodavatel vín CASTELLVM, EURONIX Kft. a GRÓF DEGENFELD SZÖLLÖBIRTOK. Dovoz tokajských vín.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 586 159
Mobil: +420 773 587 159
E-mail: info@vinopro.cz
WWW: www.vinopro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Elšík - Jednatel

Další firmy v oboru

H&L prodej

Zaměřujeme se na prodej kvalitních moravských vín z Vinařství B/V. Moravská vína dodáváme do hotelů, restaurací, na svatby, oslavy či plesy. Rovněž zajišťujeme dárkové sady pro obchodní partnery a zaměstnance. Ty mohou obsahovat různé druhy moravských vín, dárkové skleničky apod. Jsme dodavatelem hygienického programu - toaletní papír dvouvrstvý z recyklátu i celulózy.

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.