• Detail firmy

Vinné sklepy Kutná Hora, s.r.o.

Základní popis

Prodej vín z ekologické produkce. Nabídka sektů. Možnost použít tiché víno opatřené názvem nebo logem firmy jako reklamní nebo propagační dárek.

Adresa

Jiřího z Poděbrad 288/13
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25978730

Výrobky, činnosti

Prodej vín z ekologické produkce

Kontaktní údaje

E-mail: vinokutnahora@seznam.cz
WWW: www.vinokutnahora.cz

Kontaktní osoba

LUKÁŠ RUDOLFSKÝ - Jednatel

Mobil: +420 736 536 488

ALOIS HOLÍK - Jednatel

Další firmy v oboru

MARFIL TRADE CORPORATION CZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na internetový prodej francouzských vín, sýrů a delikates. Nabízíme vína z regionů Alsasko, Beaujolais, Burgundsko, Champagne, Beaujolais a Provence.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.