• Detail firmy

Vinci, s.r.o.

Základní popis

Výroba a provoz internetových terminálů i jejich instalace, dále terminály se všemi druhy připojení, včetně vytáčené telefonní linky, bezdrátového připojení či připojení prostřednictvím kabelové televize.

Adresa

Hubičkova 28/29
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26204649
DIČ:  CZ26204649
Rok založení:  2000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej či pronájem terminálů, možnost umístění terminálu ve vašich prostorách, zprostředkování bezdrátového připojení na internet, tvorba programů.

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Pelikán - Jednatel

Ing. Martin Ploc - Jednatel

Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.