• Detail firmy

VINAF CZ, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej vín. Možnost řízených a volných degustací, přednášek a školení o víně, pořádání gastronomických akcí.

Adresa

Růžová 85
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29054494

Výrobky, činnosti

Víno

Velkoobchodní prodej vín. Možnost řízených a volných degustací, přednášek a školení o víně, pořádání gastronomických akcí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 451 064
E-mail: info@vinaf.cz
WWW: www.vinaf.cz

Kontaktní osoba

Ing. VLADIMÍR FINK - Jednatel

Další firmy v oboru

Ganymed - Zahrádka Lubomír

Naše vinotéka nabízí pestrý výběr kvalitních přívlastkových a archivních vín z celého světa. Sortiment vinotéky doplňují i vína oceněna na prestižních výstavách, nejen u nás, ale i v zahraničí. Prodáváme vína lahvová i sudová, spolupracujeme pouze s ověřenými partnery. V naší nabídce naleznete rovněž dárková balení vín. Kromě prodeje vína pořádáme také degustace vína s výkladem. Těšíme se na vás!

ITALOPTIC s.r.o.

Zajišťujeme prodej italských delikates, dárkových košů pro firmy i s logem. Nabízíme vína - bílá, červená, růžová nebo šumivá, kávu, olivy, olivové oleje, mořské plody, ryby, koření, těstoviny a další.

H&L prodej

Zaměřujeme se na prodej kvalitních moravských vín z Vinařství B/V. Moravská vína dodáváme do hotelů, restaurací, na svatby, oslavy či plesy. Rovněž zajišťujeme dárkové sady pro obchodní partnery a zaměstnance. Ty mohou obsahovat různé druhy moravských vín, dárkové skleničky apod. Jsme dodavatelem hygienického programu - toaletní papír dvouvrstvý z recyklátu i celulózy.