• Detail firmy

VIMSTAV s.r.o.

Základní popis

Máme dlouholetou praxi ve stavebnictví. Provozujeme stavební firmu. Provádíme stavební, zednické práce a obkladačské práce. Stavby a rekonstrukce rodinných domů a bytů, rekonstrukce bytových jader, rodinné domy na klíč, novostavby a dřevěné domy.

Adresa

Palackého 209
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26428300
DIČ:  CZ26428300
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dřevěné sruby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 716 122
E-mail: info@vimstav.cz
E-mail: vimstav@vimstav.cz
WWW: www.vimstav.cz

Kontaktní osoba

Ivan Vepryk - Jednatel

Další firmy v oboru

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.