• Detail firmy

Vimer - servis, s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis přístrojů čárových kódů. Problematika jakosti tištěných čárových kódů. Metrologie přístrojů na vyhodnocení kvality čárových kódů v návaznosti na normy jakosti ČSN EN ISO 9000.

Adresa

Jana Želivského 2389/19
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64941001
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Prodej a servis přístrojů čárových kódů

Prodej a servis přístrojů čárových kódů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 585 206
E-mail: vimer-servis@volny.cz
WWW: www.volny.cz/vimer-servis/

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Vimer - Jednatel

Další firmy v oboru

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.