• Detail firmy

Vimat s.r.o.

Základní popis

Firma se zabývá montážemi a prodejem stavebních materiálů. Nabízíme ve dvou kamenných a internetovém obchodě široký sortiment stavebních materiálů se specializací na suchou vnitřní výstavbu(sádrokartony, tepelné izolace).Těšíme se na Vaši návštěvu.

Adresa

Tomanova 2299/12
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45791384

Výrobky, činnosti

Speciální stavby

Kontaktní údaje

E-mail: dvoriveta@seznam.cz
WWW: www.praha-stavebniny.cz

Kontaktní osoba

Iveta Dvořáková

Mobil: +420 721 328 945
E-mail: dvoriveta@seznam.cz

Ing. Dimitrij Curev - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.