• Detail firmy

Villa St. Tropez, s.r.o.

Základní popis

Nabídka ubytování v 16 pokojích s vlastním 3D televizorem, minibarem, kávovarem a trezorem. Salónek (20 osob), firemní akce, školení.

Adresa

Ruzyňská 197/14
161 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29131685

Výrobky, činnosti

Hotely a ubytovací služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 300 521
Telefon: +420 235 300 524
E-mail: vokacova@s-tropez.cz
E-mail: info@s-tropez.cz
WWW: www.s-tropez.cz

Kontaktní osoba

VERONIKA VOKÁČOVÁ - Jednatel

Telefon: +420 724 673 561

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.