• Detail firmy

VILLA SCHWAIGER s.r.o.

Základní popis

Hotely nekuřácký hotel - kapacita 22 pokojů Restaurace restaurace - kapacita 20-50 osob - sunshine room (5-35 osob) - ateliér (5-35 osob)

Adresa

Lužná 2/716
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27138496

Výrobky, činnosti

Hotel

Kontaktní údaje

Telefon: info@villasch wai ger .cz
WWW: www.villaschwaiger.cz

Kontaktní osoba

ALENA KLÍPOVÁ - Jednatel

YARIV RONEN - Jednatel

Drahomír Širůčka

Telefon: +420 220 400 840

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

SVORNOST spol. s r.o.

Nabízíme ubytování v ***hotelu v Praze. K dispozici máme 19 pokojů s koupelnou a TV, Wi-Fi, uzavřené parkovištěm, restaurací či sálem pro 50 osob. Pořádáme různé společenské akce.