• Detail firmy

Vili & Lili s.r.o.

Základní popis

Společnost Vili & Lili s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblastech DTP (grafické návrhy, sazba publikací a tiskovin, zajištění tisku), tvorby www stránek, tvorby audio a multimediálních prezentací a tvorby elektronických obchodů.

Adresa

Puchmajerova 466
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26433052
DIČ:  CZ26433052

Výrobky, činnosti

služby v oblastech DTP

Kontaktní údaje

E-mail: dtp@machart.cz
WWW: www.viliweb.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vít Lidinský, PhD. - Jednatel

Mobil: +420 736 455 958
E-mail: dtp@machart.cz
Další firmy v oboru

LABEL s.r.o.

Specializujeme se na polygrafickou výrobu. Nabízíme profesionální ofsetový a digitální tisk. Zhotovujeme brožury, knihy, nástěnné a stolní kalendáře, letáky, plakáty, papírové krabičky a obaly, vizitky, karty a mnoho dalšího. Realizujeme kompletní knihařské zpracování, zhotovení tiskových desek či osvit tiskových desek CTP.

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.