• Detail firmy

Vilémov Business Operation s.r.o.

Základní popis

Zámek sám i okolní klidné venkovské prostředí s čerstvým vzduchem je ideálním místem pro konference, semináře, umělecké pobyty, svatby, oslavy a koncerty.

Adresa

Vilémov u Golčova Jeníkova
582 83 Vilémov

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25994565

Výrobky, činnosti

Pronájem zámku k různým příležitostem.

Zámek sám i okolní klidné venkovské prostředí s čerstvým vzduchem je ideálním místem pro konference, semináře, umělecké pobyty, svatby, oslavy....

Kontaktní údaje

Mobil: 731 527 865
Fax: +420 569 449 119
Fax: 569 449 119
E-mail: info@vilemovcastle.cz
WWW: www.vilemovcastle.cz

Kontaktní osoba

ing. Vladimíra Rubinsteinová - Jednatel

Telefon: 602 162 926
E-mail: info@vilemovcastle.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

U Hrušků s.r.o.

Cukrárna a kavárna U Hrušků v Havlíčkové Brodě nabízí pestrý sortiment dortů, zákusků, minizákusků, pohárů, svatebních buchtiček, teplých i studených nápojů. Tradice naší cukrárny sahá až do roku 1896. Přijďte k nám posedět u dobré kávy, ke které Vám připravíme něco sladkého. Těšíme se na Vás!

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

MIKO KENNEL s.r.o.

Realizujeme jízdy se psím spřežením pro jednotlivce i kolektivy. Pořádáme teambuildingové akce pro firmy a programy pro děti ve společnosti psího spřežení. Zážitkové jízdy, musherská škola.