• Detail firmy

VILÉM UNGER s.r.o.

Základní popis

Provádíme návrhy a realizace zahrad a nabízíme stavby zahradních domků, pergol, krbů, okrasných kamenných zídek, plotů, rodinných domů a komunikací.

Adresa

V Uličce 100
251 62 Louňovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28963067
DIČ:  CZ28963067
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zahradní práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 280 890
Mobil: +420 737 250 251
E-mail: zuzanaungerova@email.cz
E-mail: vilemunger@email.cz
WWW: www.ungerstavba.cz

Kontaktní osoba

Vilém Unger - Jednatel

Mobil: +420 776 280 890
E-mail: vilemunger@email.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

STAVBY Karpíšek s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Naší zvláštností je unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace a statických výpočtů, to vše k Vaší plné spokojenosti.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.