• Detail firmy

Vilém Petrovský

Základní popis

Opravy a prodej hodin, hodinek, budíků a příslušenství. Opravy kukaček, závažových a bicích hodin. Zkoušky vodotěsnosti, výměna strojků a baterií.

Adresa

Kobeřická 217
747 35 Hněvošice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10627243

Výrobky, činnosti

Prodej hodin a hodinek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 762 614
E-mail: hodinarstvipetrovsky@email.cz
WWW: www.hodinarstvipetrovsky.ic.cz

Kontaktní osoba

Vilém Petrovský - Majitel

Další firmy v oboru

Warebud Wieloch i Prysiński Spółka Jawna

Salutaire zabývá poskytováním denně zdravý vzduch ve vaší domácnosti. Účinnost systému je potvrzena výzkumem. Díky našemu systému léčby a výměny vzduchu váš dům bude dýchat. Systém využívá Salutaire bez geotermální energie a konstantní teplotu zeminy. Systém využívá zemní výměníky tepla.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.