• Detail firmy

Vilém Daněk

Základní popis

Prodej mexických specialit. Nabídka chilli papriček, omáček, sals, dochucovadel, kečupů, hořčic, koření, kořenících směsí, marinád či kukuřičné mouky.

Adresa

Čechyňská 4
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76552721

Výrobky, činnosti

Kořenící směsi

Kontaktní údaje

E-mail: info@vivalamexiko.cz
WWW: www.vivalamexiko.cz

Kontaktní osoba

Vilém Daněk - Majitel

Mobil: +420 731 572 728
Další firmy v oboru

REGIONALL EXPRESS s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej ovoce a zeleniny. Prodáváme rovněž bylinky, houby, panenské oleje, freshové šťávy, svačinové saláty atd. Letecky importujeme čerstvé bylinky a exotické plody. Nabízíme potraviny v nejvyšší kvalitě, které také rozvážíme do hotelů, restaurací, barů, škol, školek a dalších gastro provozoven po celé jižní Moravě. Máme nejpestřejší sortiment za nejlepší ceny.

ask4spice s.r.o.

Zajišťujeme prodej kvalitního koření z celého světa. Nabízíme kořenící směsi v různých variantách: kořenící směsi na gril, kořenicí směsi na saláty, kořenicí směsi na těstoviny, kořenící směsi bez soli, jednodruhové koření, pálivé kořenící směsi a mnoho dalšího. Dodáváme rovněž koření v dárkovém balení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

ITALOPTIC s.r.o.

Zajišťujeme prodej italských delikates, dárkových košů pro firmy i s logem. Nabízíme vína - bílá, červená, růžová nebo šumivá, kávu, olivy, olivové oleje, mořské plody, ryby, koření, těstoviny a další.