• Detail firmy

Folie Vařecha

Základní popis

Společnosst instaluje fólie okenní bezpečnostní, protisluneční, tepelněizolační, ochranné folie. Provádíme měření propustnosti autoskel. Převleky a celopolepy vozidel. Prodej karbon 3D folie. Autosamolepky a dětské samolepky. Reklamní polepy.

Adresa

U Dráhy 215
763 02 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46287418
DIČ:  CZ6702232163
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej

- autofólie, okenní fólie, karbonové fólie, samolepky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 576 776 225
Mobil: +420 605 536 158
E-mail: varecha@varecha.cz
WWW: www.varecha.cz
E-shop: folievarecha.cz/

Kontaktní osoba

Viktor Vařecha - Majitel

Mobil: +420 606 109 385
E-mail: varecha@varecha.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.