• Detail firmy

Viktor Valenta

Základní popis

Nabízím služby v oboru ručního mytí aut, které realizuji s využitím moderních metod. Zabýváme se e-shopovým prodejem kosmetiky, parfémů, prášků na povzbuzení erekce a hraček pro dospělé. Nabídka služeb solárního studia. Navštivte naše webové stránky.

Adresa

Malešická 74
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76129977
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ruční mytí aut

Kontaktní osoba

Viktor Valenta - Majitel

Mobil: +420 775 707 070

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

Lucie Jenšíková

Zajišťujeme internetový prodej úklidových pomůcek Eudorex, které můžete použít v celé domácnosti na široké spektrum povrchů. Dodáváme univerzální hadříky, hadříky z polyaktivního vlákna, nemačkavé utěrky na nádobí, houbičky s polyuretanovými kuličkami, supersavé mopy či mikrovláknové hadry. Nabízíme kvalitní čistící prostředky.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.