• Detail firmy

Viktor Horký

Základní popis

Nabízíme ozvučení a osvětlení na míru v celé ČR. Zajišťujeme pódia, ozvučené párty, stany. Kalkulace zdarma. Ozvučení akcí všeho druhu.

Adresa

Jaroslava Seiferta 1329/13
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01214870

Výrobky, činnosti

Technické zajištění kulturních akcí

Nabízíme ozvučení a osvětlení na míru v celé ČR. Zajišťujeme pódia, ozvučené párty, stany. Kalkulace zdarma. Ozvučení akcí všeho druhu.

Kontaktní údaje

E-mail: vipakce@vipakce.cz
WWW: www.ksound.cz

Kontaktní osoba

Viktor Horký - Majitel

Mobil: +420 731 225 827
Další firmy v oboru

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Čtyřhvězdičkový hotel v nově zrekonstruovaném raně barokním zámku nabízí 18 stylových pokojů. K hotelu patří restaurace, pivovar a letní kino. Pořádáme komorní firemní akce a svatby.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.