• Detail firmy

Viktor Hartl

Základní popis

Zajišťujeme přepravu osob z a na letiště Ruzyně a rozvoz po celé Praze. Nabízíme dopravu osob po celé ČR a Evropě. Naše vozy splňují veškeré požadavky na pohodlí a čistotu, řidiči mluví plynně česky a anglicky. Doprava pro svatby a okružní jízdy.

Adresa

Na Návsi 17
252 42 Osnice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67366252
  • Služby

Výrobky, činnosti

Přeprava osob na trase letiště Ruzyně - Praha.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 223 688
E-mail: airport-cars@airport-cars.cz
WWW: www.airport-cars.cz

Kontaktní osoba

Viktor Hartl - Majitel

Další firmy v oboru

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.

František Poláček

Zajišťujeme jeřábnické práce, převozy palet a paletového zboží, nákladní autodopravu. Disponujeme valníkem 8t s HR, V3S 8t a Tatrou 20t. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce.

IMARTRANS

Nabízíme komfortní přepravu osob po České republice i státech EU. Přepravu zajišťujeme klimatizovaným Mikrobusem Renault Trafic Passanger, zaměstnáváme profesionální řidiče, kteří Vám splní i ty nejnáročnější požadavky. Více informací včetně ceníku přepravy naleznete na na našich webových stránkách.