• Detail firmy

Viktor Borkovec

Základní popis

Výroba samolepek metodou sítotisku, ofsetem a digitálním tiskem. Druhy samolepek: samolepky z PVC, samolepky hliníkové, samolepky adhezní, samolepky pečetící. Další služby - výroba vlajek, parciální UV lak.

Adresa

Tyršovo náměstí 27
533 04 Sezemice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65234278
DIČ:  CZ7307273358
Rok založení:  1994
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Samolepky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 535 152
Mobil: +420 603 487 558
E-mail: borkovecstickers@seznam.cz
WWW: www.samolepkyborkovec.cz

Kontaktní osoba

Viktor Borkovec - Majitel

Telefon: +420 603 487 558
E-mail: samolepky@seznam.cz
Další firmy v oboru

GRAFIES a.s.

Produkce GRAFIES obsahuje kompletní přípravu tisku včetně grafického zpracování - od tiskové přípravy po dokončující práce. Tiskneme časopisy, noviny, knihy, vizitky, hlavičkové papíry, kalendáře, krabice, šanony apod. Působíme v Praze a Brně.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

OFTIS spol. s r. o.

Specializujeme se na digitální tisk a vydavatelskou činnost. Vydáváme knihy vlastním i autorským nákladem. Možnost vydání a tisku knihy již od jednoho kusu. Tiskneme a prodáváme tiskopisy pro školy (vysvědčení), matriky, úřady (ověřovací kniha) a další instituce (podací deník). Vydáváme a tiskneme papírové betlémy, kalendáříky, pohlednice, dopisnice a další sběratelské produkty.