Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

VIKO s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se především na dodávky hutního materiálu – plechů, nerezu, hliníku, odlitků a výkovků. Nabízíme současně i nápravy a náhradní díly k nim od maďarského výrobce RÁBA.

Výrobky, činnosti

Uhlíkatá ocel
Zabýváme se dodávkami uhlíkaté oceli. Uhlíkatou ocel nabízíme ve variantě jako kvartoplechy nebo svitkové plechy.

Nerezová ocel
Zaměřujeme se na dodávku nerezové oceli. Nerezovou ocel dodáváme ve formě kvartoplechů, svitkových plechů a trubek.

Produkty z hliníku
Věnujeme se dodávce produktů z hliníku. Produkty z hliníku - nabízíme kompletní dodávky hutního materiálu jako jsou kvartoplechy, svitky či dekorativní plechy.

Odlitky
Dodáváme také odlitky. Odlitky nabízíme ve váze od 1 kg do desítek tun, vytvářené na základě ručního i strojního formování.

Kvartoplechy
Specializujeme se na dodávku kvartoplechů. Kvartoplechy nabízíme v tloušťce 1 až 12 mm a šířce 1 až 1,5 m, vhodné pro konstrukční ocel, na výrobu tlakových nádob a další.

Svitkové plechy
Zajišťujeme prodej a dodávku svitkových plechů. Svitkové plechy nabízíme v tloušťkách 1 až 12 mm a šířkách 1 až 1,5 m ve variantě za studena nebo za tepla válcované.

Trubky
Nabízíme dodávku širokého sortimentu trubek. Trubky dodáváme pro tlakové účely, potravinářství, obdélníkové jackely nebo i ve čtvercové variantě.

Plechy s dekorativním vzorem
V naší nabídce naleznete také plechy s dekorativním vzorem. Plechy s dekorativním vzorem dodáváme v provedení jako „Rýhované“, „Stucco“, „8HP“, „Diamond“ a „Cambridge“.

Vysokojakostní ocel
Zabýváme se dodávákou odlitků z vysokojakostní oceli. Odlitky z vysokojakostní oceli dodáváme dle požadavku zákazníka.

Náhradní díly
Součástí naší nabídky jsou také náhradní díly. Z náhradních dílů nabízíme nápravy od maďarského výrobce RÁBA a další příslušenství.

Nabídky

Uhlíkatá ocel

Uhlíkatá ocel

Jedná se o teplé i studené svitkové plechy podélně nebo příčně dělené ve všech běžných kvalitách a sílách. Servisní centrum je vybaveno především pro dlouhodobé, přesné dodávky těchto materiálů.

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz