• Detail firmy

VIKAM PRAHA s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme, dodáváme a montujeme trapézové plechy, sendvičové panely, střešní a fasádní pláště včetně ohýbaných profilů a klempířských prvků.

Adresa

Hradecká 2355/5
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28181026

Výrobky, činnosti

hutní materiál

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 005 251
E-mail: info@solarkolektor.cz
WWW: www.solarkolektor.cz

Kontaktní osoba

Vítězslav Kučva - Jednatel

Mobil: +420 602 619 580
Další firmy v oboru

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.