• Detail firmy

ViKa servis s.r.o.

Základní popis

Kvalitní a rychlý NON-STOP počítačový servis. Mezi tyto služby patří nejen opravy počítačů servis notebooků, drobný servis tiskáren a záchrana a obnova dat, ale i správa počítačových sítí a drobný prodej PC vybavení,grafické návrhy a tvorba www.

Adresa

Náměstí 434
691 03 Rakvice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29275598

Výrobky, činnosti

Nabízíme servis počítačů a tiskáren

či drobný prodej výpočetní techniky.

Kontaktní údaje

E-mail: info@vikaservis.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Kamenský - Jednatel

Mobil: +420 606 877 877
E-mail: info@vikaservis.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.