• Detail firmy

Vijamonti, s.r.o.

Základní popis

Provádíme opravy, rekonstrukce a revize strojů a zařízení. Dále nátěry, tryskání kovových i nekovových zařízení. Lešenářské a stavební práce.

Adresa

Oldřichovice 592
739 61 Oldřichovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60794755

Výrobky, činnosti

Provádíme opravy, rekonstrukce a revize

strojů a zařízení. Dále nátěry, tryskání kovových i nekovových zařízení. Lešenářské a stavební práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 536 174
E-mail: vijamonti@post.cz
WWW: www.vijamonti.cz

Kontaktní osoba

Jozef Jaroščiak - Jednatel

Mobil: 602 585 334

Viktor Jaroščiak - Jednatel

Mobil: 602 728 172
Další firmy v oboru

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.