• Detail firmy

video4net, s.r.o.

Základní popis

audiovizuální firemní videoprofily, produktové video pro TV,na internet a DVD/BD, výroba instruktážních, výukových a dokumentárních filmů, pronájem kamerové techniky (včetně kamerového jeřábu, jízdy a steadicams, postprodukční práce,hudba,střih

Adresa

Brněnská 1385/10
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27751783
DIČ:  CZ27751783
Rok založení:  2007
Počet zaměstnanců:  3
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

reklamní, promotion a reportážní spoty a PR služby

produkční a postprodukční práce na video (FullHD)

Kontaktní údaje

E-mail: production@cine4net.eu
WWW: www.cine4net.eu

Kontaktní osoba

Ing. Milan Kýr

Mobil: +420 737 338 344
E-mail: production@cine4net.eu

Mgr. Jakub Kýr - Jednatel

Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

STUDIO MANIX Paweł Rydzewski

Naše agentura se zabývá při výkonu reklamy, pomůcky, reklamní oděvy, pracovní oděvy, tištěný kanceláři, hlavičkový papír, nabídek složek, vizitky a letáky. Poskytli jsme naše společnosti služeb poskytovaných z výroby a konče s instalací. My charakterizovat profesionalitu, přesnost a spolehlivost. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.