• Detail firmy

Video - office s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme e-learningové produkty a služby. Nabízíme e-kurzy MS Office & MS Windows, implementace vzdělávací platformy (LMS), školení a poradenství.

Adresa

Šmilovského 1264/5
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28682866
DIČ:  CZ28682866

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Kromě vývoje vzdělávacích aplikací rovněž pořádáme unikátní počítačová školení pro širokou veřejnost, instituce i firmy za bezkonkurenční ceny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 802 838
E-mail: info@video-office.cz
WWW: www.video-office.cz

Kontaktní osoba

Dana Šaňková - Manažer obchodu

Telefon: +420 226 802 838
Mobil: +420 722 902 450
E-mail: dana.sankova@video-office.cz

ROBERT JANÁK - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.