• Detail firmy

VIASP s.r.o.

Základní popis

Stavební firma. Stavební práce v rámci celé ČR: -vrtné a injektážní práce -speciální stavební práce: -zaměření na horní a spodní statiku a zakládání staveb

Adresa

Moravcova 259
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49454196
DIČ:  CZ49454196
Rok založení:  1993
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

Kontaktní údaje

Mobil: 774 163 004
E-mail: 604186224
E-mail: viasp@seznam.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Drábek - Jednatel

Telefon: 573 333 966
Další firmy v oboru

Zámečnictví Ošívka

Nabízíme kompletní zámečnické práce. Zabýváme se výrobou a montážemi plotů, vrat, zábradlí či balkonových přístřešků. Věnujeme se svařování, stavebnímu zámečnictví a provádíme také veškeré zámečnické opravy. Soustředíme se především na zákazníky z Jindřichova Hradce a přilehlého okolí.

Bc. Petr Holub - Dřevěné konstrukce

Realizujeme návrhy a výrobu dřevěných konstrukcí jako jsou dřevostavby a krovy. Nabízíme příprava výrobní dokumentace dřevostaveb, krovů, schodišť, pergol a dalších. Zajišťujeme přípravu šablon 1:1 pro výrobu schodišť.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.