• Detail firmy

Via Optima v.o.s.

Základní popis

Nabídka komplexního podnikatelského a personálního poradenství. Zajišťujeme vyhledávání a výběry zaměstnanců, personální audity a adaptační procesy. Z

Adresa

Politických vězňů 20
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25214888
DIČ:  CZ25214888
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  23

Výrobky, činnosti

Personální poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 423 586
Telefon: +420 377 423 156
Fax: +420 377 423 586
E-mail: poradenstvi@viaoptima.cz
E-mail: via@softech.cz
WWW: www.viaoptima.cz
Další firmy v oboru

Josef Augusta

Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby. Zajišťujeme externí vedení účetnictví, vedení mzdové agendy, personální poradenství, externí účetní a daňové poradenství. Rovněž také provádíme poradenství pro začínající firmy a živnostníky včetně poradenství při zakládání živnosti.

HACCP - MUDr. Vladimíra Kohoutová

Odborná pomoc při zavádění systému HACCP do potravinářské výroby i stravovacích služeb, vypracování příručky HACCP, jednorázové i pravidelné provádění interních auditů a školení v oblasti zásad správné výrobní a hygienické praxe.

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.