• Detail firmy

Via Naturallis, s.r.o.

Základní popis

Prodej přírodních produktů z konjaku - zeleninové přílohy Perfect Pasta, kosmetické péče MyKonjacSponge, kosmetiky Puella.

Adresa

Durychova 101/66
142 00 Praha 4 - Lhotka

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01962973

Výrobky, činnosti

Zdraví a péče o tělo

Kontaktní údaje

E-mail: info@vianaturallis.cz
WWW: www.vianaturallis.cz

Kontaktní osoba

JANA KRČKOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 604 294 166

ŠTĚPÁNKA VRÁNOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 774 294 173
Další firmy v oboru

ITALOPTIC s.r.o.

Zajišťujeme prodej italských delikates, dárkových košů pro firmy i s logem. Nabízíme vína - bílá, červená, růžová nebo šumivá, kávu, olivy, olivové oleje, mořské plody, ryby, koření, těstoviny a další.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!