• Detail firmy

VI-DA INVEST a.s.

Základní popis

Poskytujeme projekční, technické a konzultační služby v oblasti realizace stavebních projektů. Nabízíme řízení a organizace staveb s více dodavateli

Adresa

Libocká 258/22
162 00 Praha 6 - Liboc

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27369048

Výrobky, činnosti

Poskytujeme projekční, technické služby

Poskytujeme projekční, technické a konzultační služby v oblasti realizace stavebních projektů. Nabízíme řízení a organizace staveb s více dodavateli, technické dozory, koordinátory bezpečnosti práce a výběrová řízení ve všech fázích projektu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 422 106
E-mail: daniel.vins@vidainvest.cz
E-mail: info@vidainvest.cz
WWW: www.vidainvest.cz

Kontaktní osoba

Ing. DANIEL VINŠ - Člen představenstva

Mobil: +420 602 191 089
Další firmy v oboru

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.