• Detail firmy

VHE logistic, s.r.o.

Základní popis

Logistické služby v rámci střední Evropy, outsourcing s nízko rozpočtovým hospodařením, skladování, montáž a kompletace, balení a etiketování, poradenství

Adresa

Rovnáčov 44
512 33 Studenec

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27546349
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

skladování, outsourcing, poradenství, logistika

Logistické služby v rámci střední Evropy, outsourcing s nízko rozpočtovým hospodařením, skladování, montáž, balení a etiketování, poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 749 070
Mobil: +420 724 010 977
Fax: +420 481 311 728
E-mail: vhelogistic@vhelogistic.cz
WWW: www.vhelogistic.cz

Kontaktní osoba

Leoš Vrbata - Jednatel

Další firmy v oboru

P. N. LOGISTIC

Logistickou činností se zabýváme již od roku 2001. Zajišťujeme přepravu v rámci EU i mimo ni. Vytěžujeme vlastní i externí vozidla, spolupracujeme s několika firmami. Nabízíme rychlé vyřízení zakázky za nejlepší ceny. Jsme špičkou v expresních dodávkách zboží do 24 hod. Soustředíme se zejména na zákazníky z oblasti Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj.

DH TRANSPORT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na přepravu nákladů, přepravu vozidel a stěhování bytů a firem po ČR a EU. Nabízíme skladování ve vlastních prostorech o velikosti 150 m2 včetně pojištění skladovaného zboží.

S P E D I A , s.r.o.

Nabízíme spolehlivé mezinárodní zasilatelské služby včetně odborného zabalení zboží, celního odbavení a vyřízení dokumentace. Zajišťujeme balení na míru, balení uměleckých děl a výtvorů, převoz a zabalení starožitností. Dopravu i balení přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům v závislosti na povaze zboží.