• Detail firmy

VHE a spol., s.r.o.

Základní popis

VHE a spol., s.r.o - architektonicko urbanistická kancelář. Naše společnost je zaměřena především na rozvojové a přestavbou urbanistické projekty a zpracování územně-plánovací dokumentace.

Adresa

Nad vodovodem 31
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24656992
DIČ:  CZ 24656992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Architektonicko urbanistická kancelář

Kontaktní údaje

E-mail: vhe@vhe.cz
WWW: www.vhe.cz

Kontaktní osoba

ing. arch. Klement Valouch - Jednatel

Mobil: +420 602 144 559
Další firmy v oboru

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.