• Detail firmy

VH - FB EURO, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem prosklených skříní, výstavních vitrín, skleněných pultů apod. Nabízíme také designové stoly a stolky a LED osvětlení.

Adresa

Hlavní 329/78
352 01 Aš

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29113466
DIČ:  CZ29113466
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nákup plastového odpadu k recyklaci

Vykupujeme plastový odpad: LDPE foliový odpad, HDPE, PP Big bag, PE a jiné.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 309 888
E-mail: vh-fb-euro.obchodni@seznam.cz
E-mail: vh-fb-euro@seznam.cz
WWW: www.vh-fb-euro.com/cs

Kontaktní osoba

Vuon Tran Duc - Jednatel

Petra Jakubcová - Obchodní reprezentant

E-mail: vh-fb-euro.obchodni@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.

Plastpol, s.r.o.

Naše firma byla založena roku 2005. Zabýváme se zakázkovým zpracováním zejména nekovových materiálů o max. rozměru 1,5 x 0,6 x 4m. Dělíme, obrábíme ve 3 a 5-ti osách polotovary z plastů, plexiskla, masivního dřeva, dřevovláknitých desek, překližek, umělých dřev, slitin hliníku, atd. Nabízíme flexibilitu, krátké dodací lhůty a individuální přístup pro maximální vyhovění požadavkům zákazníků.