• Detail firmy

VH AUTO s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vývoz jímek, žumpy, kalů a odpadních vod, vyvážení septiků, možnost naložení a odvozu suti, odpadu a zeminy.

Adresa

Na vinici 455
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62954148

Výrobky, činnosti

Vývoz jímek, žumpy, kalů

Kontaktní údaje

E-mail: vh.auto@post.cz
WWW: www.vhauto.cz

Kontaktní osoba

Petr Václavík - Jednatel

Mobil: +420 602 626 095

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

VLADYKA zemní práce

Firma Vladyka zemní práce byla založena v roce 1991 a specializuje se na realizaci zakázek, které se týkají zemních prací všeho druhu. Provádíme především zemní, přípravné a výkopové práce pro stavby. Zajišťujeme demolice staveb, odbahnění rybníků a úpravy skládek. Poskytujeme služby pro stavebnictví v oblasti vnitrostátní nákladní autodopravy. Zajišťujeme především přepravu sypkých materiálů.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.