• Detail firmy

Vezesa - Vlastimil Tatíček

Základní popis

Provádíme stavby a dřevostavby na klíč, obkladačské a zednické práce, montáž sádrokartonů, zateplení fasád, lití anhydritových podlah, minerální podhledy a rekonstrukce bytových jader. Montujeme střešní okna Velux. Od projektu po stavební dozor.

Adresa

Železné 113
666 01 Tišnov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60675110
DIČ:  CZ7509104790

Výrobky, činnosti

Provádíme stavby a dřevostavby na klíč

Provádíme stavby a dřevostavby na klíč, obkladačské a zednické práce, montáž sádrokartonů, zateplení fasád, lití anhydritových podlah, minerální podhl

Kontaktní údaje

Mobil: 603 803 786
E-mail: anavratil@vezesa.cz

Kontaktní osoba

Aleš Navrátil - Majitel

Vlastimil Tatíček - Majitel

Mobil: 604 231 160

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.