• Detail firmy

VEXPO CZ s.r.o.

Základní popis

STAVEBNÍ ČINNOST - střechy, sádrokartony, foukaná izolace, VYLEN® - výroba pěnových desek a jejich zpracování, zakázková výroby,prodej surových desek

Adresa

Kaprova 42/14
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27751571
DIČ:  CZ27751571

Výrobky, činnosti

Výroba vysoce lehčeného síťovaného PE VYLEN®

Výrobce často nazývaného materiálu "pěnovka" VYLEN®. Vyrábíme lehčené pěny a zpracováváme je na produkty pro obalový průmysl, spotřebitelský produkty jako jsou pěnové hračky, kročejové izolace pod koberec, herní povrchy (podlahy) do interiéru, atd.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 558 768
E-mail: info@vexpo.cz
E-mail: info@izolace-in.cz
WWW: www.izolace-in.cz
WWW: www.vylen.cz
WWW: www.vexpo.cz
E-shop: www.krocejova-izolace.cz
E-shop: www.penove-hracky.cz
E-shop: www.penovy-svet.cz
E-shop: www.nastenky.com

Kontaktní osoba

Pavel Švec - STAVEBNICTVÍ - Ředitel

Mobil: +420 730 510 540
E-mail: pavel.svec@vexpo.cz
Další firmy v oboru

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.