• Detail firmy

VEXCOLT ČR s.r.o.

Základní popis

Výroba dilatačních a konstrukčních profilů, požárních bariér a uzávěrů a přestavitelných příček. Poskytování poradenství.

Adresa

Štěrboholská 1434/102a
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28288939
DIČ:  CZ28288939

Výrobky, činnosti

Požární bariéry

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 751 727
Fax: +420 271 751 727
E-mail: czech@vexcolt.eu
WWW: www.vexcolt.eu

Kontaktní osoba

Milan Kubínec - Jednatel

Pavol Hrušovský - Jednatel

Ing. Miroslav Kubínec - Jednatel

Další firmy v oboru

BOZPOTZ s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti financí, bezpečnosti a hygieně práce. Nabízíme poradenství v bezpečnosti a hygieně práce, rovněž služby soudního znalce BOZP a poradenství požární ochrany. Zajišťujeme také odborné finanční poradenství pro různé podnikatelské subjekty. Provádíme revize tlakových a plynových zařízení.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.