• Detail firmy

VĚTROVEC LUKÁŠ

Základní popis

Internetové obchody, e-shopy e-shop - cestovní zubní kartáčky CLIKSOU - LED žárovky, reflektory, zářivky, moduly, zdroje a příslušenství

Adresa

Chrást 41
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74459295

Výrobky, činnosti

Led

Kontaktní údaje

E-mail: infokartacky@seznam.cz
WWW: www.plnicikartacky.cz
WWW: www.ledzare.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Větrovec - Majitel

Mobil: +420 607 073 992
Další firmy v oboru

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o.

Specializujeme se na návrhy a instalace světlovodů. Jsme výhradním zástupcem zn. Solatube v ČR. Díky světlovodům můžete mít denní světlo i v prostorách, kde byste museli svítit umělým světlem - světelně propojují interiér s venkovním prostředím, a to i na velké vzdálenosti. Podrobné informace o dodávaných produktech naleznete na našich webových stránkách.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.