• Detail firmy

Veterinární ordinace Kateřinky - MVDr. Čeněk Červený

Základní popis

Veterinární ordinace Kateřinky Najdete nás v libereci Kateřinkách č.p. 85 jezdí sem pravidelná linka autobusu číslo 13. zastávka pod záložnou. V případě jakýchkoliv dotazů volejte 603 731 535.

Adresa

Břehová 85
460 14 Kateřinky - Liberec XVII

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13481908

Výrobky, činnosti

Veterinární ordinace Kateřinky

Veterinární ordinace Kateřinky

Kontaktní osoba

MVDr Čeněk Červený

Telefon: 603 731 535
E-mail: cenekcerveny@seznam.cz
Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.