• Detail firmy

Vest reklamní studio

Základní popis

Nabízím písmomalířské práce, malování velkoplošných reklam na fasády, vytvoření grafických návrhů a designové malby interiérů.

Adresa

Milíčovo nám. 526/5
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41525787
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Malování reklam na fasády

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 712 704
E-mail: vest@vest-km.net
WWW: www.vest-km.net

Kontaktní osoba

Věra Stojaníková - Majitel

Mobil: +420 608 712 704
Další firmy v oboru

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

Rásocha Jan

Specializujeme se na interiérové i exteriérové malby. Provádíme nátěry na různé stavební konstrukce - vrata, dveře, okna, střechy, podlahy či potrubí, včetně bezpečnostních a protipožárních nátěrů. Realizujeme reklamní nápisy, jako jsou např. velkoplošné reklamy na fasádách, orientační značení, výlohy prodejen, cedule, transparenty, autoplachty, loga apod. Věnujeme se rovněž restaurování památek.