• Detail firmy

vešo-interier CZ s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný distributor vysokotlakých laminátů FORMICA (HPL FORMICA) v ČR a SR. Výroba atypických pracovních desek, parapetů i kuchyňských dvířek.

Adresa

Levského 3208/9
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25108999
DIČ:  CZ25108999
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Atypické interiérové prvky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 401 629
Mobil: +420 606 645 545
Fax: +420 244 400 703
E-mail: veso@veso.cz
WWW: www.veso.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Hrapko - Jednatel

Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.