• Detail firmy

VERTEX & CO, s.r.o.

Základní popis

Provádíme komplexní úklidové práce po stavbách či rekonstrukcí.Hotelový servis.Poskytujeme technické služby-opravy vody,topení,plynu,kanalizace,elektroinstalací. Zajišťujeme údržbu zeleně a venkovních ploch až po údržbu luxusního golfového hřiště.

Adresa

Seifertova 545/44
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27870341

Výrobky, činnosti

Úklidové práce

Kontaktní údaje

E-mail: info@vertexco.cz
WWW: www.vertexco.cz

Kontaktní osoba

Jana Poláková - Jednatel

Mobil: +420 773 111 331
Další firmy v oboru

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!