• Detail firmy

Věroslav Kučírek

Základní popis

Jsme agentura zabývající se převážně pronájmem venkovní velkoplošné reklamy v městě Brně a jeho okolí.

Adresa

Mojmírovo náměstí 75/2
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75405318
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklama

Jsme agentura zabývající se převážně pronájmem venkovní velkoplošné reklamy v městě Brně a jeho okolí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 680 915
E-mail: werek@werek.cz
WWW: www.werek.cz

Kontaktní osoba

Věroslav Kučírek - Majitel

Mobil: +420 774 680 915
Další firmy v oboru

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

JD AGENCY spol. s r.o. - výroba reklamy

Naše společnost působí na brněnském trhu reklamy již 20 let. Specializujeme se na polepy vozidel, výloh, budov. Věnujeme se velkoplošnému tisku, výrobě bannerů, světelných panelů, reklamních poutačů atd. Nabízíme grafické návrhy billboardů, vizitek, logotypů či corporate designu. Provádíme gravírování do různých materiálů, vyrábíme raznice. Kompletní činnost naleznete na našich webových stránkách.